Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 11.7 cm |
| Anbefalet brug | Vokal |
| Bredde | 18.97 cm |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 765.4 g |
| Dybde | 9.6 cm |
| Farve | Mørkegrå |
| Producent | Shure |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Skumskærm, spændemontering |
MIKROFON
| Impedans | 150 Ohm |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 50 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3-pins XLR) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




