Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Podcast, stemme |
| Yderligere funktioner | DSP, LED-lys |
| Materiale | Sprøjtestøbt aluminium |
| Produkttype | Mikrofon - 3-pin XLR, USB |
| Vægt | 573.5 g |
| Funktioner | Voice Isolation Technology, automatic level control, af-efterklang, højt genenmløbsfilter |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Android-telefon, Mac, Windows |
| Producent | Shure |
MIKROFON
| Impedans | 350 Ohm |
| Driftsmåde af mikrofon | Cardioid (ensrettet) |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 36 dB |
| Følsomhed | -55 dBV/Pascal |
| Maks. lydtryk | 128 dB |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 50 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) Mikrofon (XLR) Mikrofon (USB Type-C) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



