Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 6.2 g Opladningsetui: 66.4 g Opladningsetui med øretelefoner: 7.01 cm x 4.46 cm x 4.46 cm / 72.4 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Boks |
| Yderligere funktioner | Tabsløs audio, transparenstilstand |
| Beskyttelse | IP54, støvresistent, sprøjteresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort kobber |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 30 time(r) |
| Kapacitet | 75 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Genopladelig - Litiumion - - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 7.5 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 7 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Π/4 QPSK |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (820 mAh), 4 par ørespidser (XS, S, M, L), 3 par silikone-ørefinner (small, medium, large) |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 3 |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 5 - 21000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Telephony and Media Audio Profile (TMAP), Public Broadcast Profile (PBP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX Lossless, LC3 |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.4 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Hybrid ANC |
| Egenskaber | TrueResponse-teknologi |
| Følsomhed | 107 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.08% |
| Blænder | 7 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 11 cm |
| Bredde ved forsendelse | 9.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 164.1 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.






