Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 18.5 cm |
| Anbefalet brug | Hjemmeaudio, transportabel elektronik |
| Bredde | 16 cm |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, IPX4 |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 200 g |
| Dybde | 8 cm |
| Ørepudemateriale | Gummi, kunstigt læder |
| Farve | Hvid |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 66 time(r) |
| Kapacitet | 750 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 66 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Mikro-USB opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB - aftagelig Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
