Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Sort |
| Producent | KitSound |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | 1-knaps fjernstyring |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 11 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

