Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 3 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Svedresistent |
| Produkttype | Øreproptelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 15 g |
| Dybde | 2 cm |
| Farve | Sort, rød |
| Producent | KitSound |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, 3 par silikoneørespidser (small, medium, large) |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

