Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | KitSound |
MIKROFON
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Produkttype | Headset |
| Produktfarve | Sort, Rød |
BATTERI
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 4 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Bredde | 100 mm |
| Vægt | 13 g |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 100 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidser. 3 størrelser |
HøRETELEFONER
| Ørekobling | Intraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


