Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | KitSound |
MIKROFON
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Produkttype | Headset |
| Produktfarve | Lilla |
BATTERI
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 4 t |
| Taletid | 4 t |
| Standby tid | 100 t |
ANDRE-FUNKTIONER
| 2,5 mm stik | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 65 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Vægt | 11 g |
| Dybde | 28 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| 6,35 mm stik | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| RF-forbindelse | Ingen |
| 3,5 mm stik | Ingen |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidser. 3 størrelser |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
HøRETELEFONER
| Ørekobling | Intraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
