Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 220 g |
| Funktioner | Multipoint Pairing, VoiceAware |
| Farve | Lilla |
| Producent | JBL |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 76 time(r) |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med 5 min opladning): op til 3 timer Løbende playback (Bluetooth ON): op til 76 timer Fortløbende snak: op til 45 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, audiokabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel Audiokabel - aftagelig - 1.2 m |
MIKROFON
| Følsomhed | -40 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, næste/foregående nummer, stemmeassistent, besvar/afslut, mikrofon til/lyd fra, strøm tændt/slukket |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 101 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



