Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet |
| Vægt | 166 g |
| Farve | Sort |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Audiokabel - aftagelig USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Følsomhed | -42 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, strøm tændt/slukket |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 96 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Følsomhed | 100 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 32 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
