Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 2.04 cm x 1.58 cm x 2.15 cm / 4.5 g Opladningsetui: 3.7 cm x 2.67 cm x 6.89 cm / 34 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Hvid |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3 par ørebrikker, USB-C opladningskabel, opladningsbase (550 mAh) |
MIKROFON
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Deep Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 100 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 8 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


