Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 157 g |
| Farve | Sort |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel |
MIKROFON
| Følsomhed | -29 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 30 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 102 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 33 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri-klar, Google Assistant-klar |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Modulationstype | GFSK, 8-DPSK, 4-DQPSK |
| Radiofrekvensområde | 2.4 - 2.4835GHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




