Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 160 g |
| Farve | Sort |
| Producent | JBL |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C kabel |
MIKROFON
| Følsomhed | -29 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | Pure Bass |
| Følsomhed | 103.5 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 32 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


