Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Interfacedetaljer | 3 x DisplayPort HDMI |
| Boost Clock | 1470 MHz |
| Maksimum opløsning | 7680 x 4320 ved 60 Hz |
| Bus Type | PCI Express 4.0 x8 |
| Egenskaber | Dual Slot Fan Cooler, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, Single Fan Design, NVIDIA Ampere GPU-teknologi, HD/4k Ready, NVIDIA Reflex, NVIDIA G-Sync klar, Active Fan Control, Freeze Fan Stop, Nvidia Broadcast, Nvidia Studio, Nvidia DLSS, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Highlights, IceStorm 2.0, HDCP |
| Maks. antal understøttede monitorer | 4 |
| API-understøttet | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan |
| Grafik engine | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Enhedstype | Grafikkort |
| CUDA kerner | 2304 |
| Producent | ZOTAC |
DIVERSE
| Med software | ZOTAC FireStorm, GeForce Experience, GeForce Game Ready Drivers |
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4a, HDCP 2.3 |
| Dybde ved forsendelse | 5.5 cm |
| Strømforbrug ved drift | 70 Watt |
| Højde | 11.51 cm |
| Bredde | 3.92 cm |
| Højde ved forsendelse | 28 cm |
| Udstyr inkluderet | Grafikkortstøttebøjle |
| Dybde | 15.08 cm |
| Bredde ved forsendelse | 21.5 cm |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 6 GB |
| Hukommelseshastighed | 14 Gbps |
| Teknologi | GDDR6 SDRAM |
| Busbredde | 96-bit |
SYSTEMKRAV
| Påkrævet strømforsyning | 450 W |
| OS nødvendig | Windows 10 64-bit Edition, Windows 11 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

