Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 170.6 mm |
| Kapacitet | 26388279066624 |
| Bredde | 49 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | exFAT formatteret, validering af password, automatisk backup |
| Vægt | 1 kg |
| Dybde | 139.3 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | WD |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Medfølgende ledninger | 1 x SuperSpeed USB type A til USB type B-kabel |
| Lokalisering | Afrika, Europa, Mellemøsten |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Acronis True Image WD Edition |
| OS nødvendig | Apple MacOS 11 eller nyere, Microsoft Windows 10 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


