Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 20.6 mm |
| Kapacitet | 6597069766656 |
| Bredde | 75 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | Validering af password |
| Vægt | 210 g |
| Dybde | 107.2 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | WD |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Himmel |
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, EAC, FCC-ICES, RCM, UKCA, VCCI |
| Pakningsmateriale | Genbrugt plastik (mere end 50 %) |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern |
| Pakkedetaljer | Genbrugelig indpakning |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Acronis True Image WD Edition |
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Google Chrome OS, Apple MacOS 11 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

