Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2 |
| Højde | 188.5 mm |
| Kapacitet | 26388279066624 |
| Bredde | 60 mm |
| Bundtet med | Seagate Rescue Data Recovery |
| Egenskaber | 24x7 tilgængelighed, vibrations dampning |
| Vægt | 1.4 kg |
| Dybde | 130 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Producent | LaCie |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Pakningsmateriale | Aluminium |
| Medfølgende ledninger | USB 3.2 Gen 2 kabel |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Adobe Creative Cloud (30 dages prøvetid), LaCie Toolkit |
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple MacOS X 10.15.x eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 290 MB/s |
| Spindelhastighed | 7200 rpm |
| Overføringshastighed, grænseflade | 10, 0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
DRIFTSSIKKERHED
| 24x7 drift | Ja |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 24 cm |
| Højde ved forsendelse | 12 cm |
| Bredde ved forsendelse | 18 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.6 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

