Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.1 Gen 1 |
| Højde | 18.7 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 86 mm |
| Egenskaber | Ru lommestørrelses design, regntæt, stødsikker, knusningsresistent |
| Vægt | 100 g |
| Dybde | 135.1 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Producent | LaCie |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | LaCie Setup Assistant |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Microsoft Windows 7 eller senere, Apple MacOS X 10.7 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.1 Gen 1 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 130 MB/s |
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.1) / 5.0 Gbps (USB 3.0) / 480 Mbps (USB 2.0) |
LaCie STFR2000800 er en bærbar ekstern harddisk, der kombinerer holdbarhed og stil i et kompakt design. Denne harddisk er ideel til både professionelle og private brugere, der ønsker at opbevare og transportere deres data sikkert. Med en kapacitet på 2 TB giver den masser af plads til billeder, videoer, dokumenter og andre vigtige filer, hvilket gør det let at have alle dine data lige ved hånden, hvor som helst du går.




