Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2 |
| Højde | 9 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 78.36 mm |
| Bundtet med | 3 års Seagate Rescue Data Recovery |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Egenskaber | Stødsikret |
| Vægt | 45 g |
| Dybde | 98.36 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | LaCie |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Space grey |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Adobe Creative Cloud All Apps (1 måneds medlemskab), LaCie Toolkit |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 1050 MB/s |
| Drevklasse | High Performance |
| Overføringshastighed, grænseflade | 10, 0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
| Intern datahastighed | 1050 MBps (læs) / 1000 MBps (skriv) |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.35 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.25 cm |
| Bredde ved forsendelse | 10.45 cm |
| Vægt ved forsendelse | 200 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

