Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Turtle Beach |
MIKROFON
| Mikrofon mute | Ja |
| Folde mikrofon | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
PRæSTATION
| Kabellængde | 2 m |
| Kabelfarve | Sort |
| Bæremåde | Headset |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Virtuel surround | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Anbefalet brug | Spil |
| Produkttype | Headset |
| Virtuel surround-teknologi | Dolby Atmos |
| Kontroltype | Dreje |
ANDRE-FUNKTIONER
| Lyddekodere | DTS Headphone:X |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Ørepudemateriale | Imiteret læder |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Klistermærke |
| Hurtig start guide | Ja |
HøRETELEFONER
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 4 cm |
| Ørekobling | Circumaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



