Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Turtle Beach |
ANDRE-FUNKTIONER
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal profiler | 5 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 44,1 mm |
| Bredde | 82, 6 mm |
| Vægt | 110 g |
| Dybde | 130, 2 mm |
DESIGN
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Hvid |
STRøMSTYRING
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport type | USB Type-C |
| Batterilevetid (maks.) | 350 t |
| Strømkilde | Batterier |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Grænseflade-adaptere inkluderet | USB Type-C hanstik - USB Type-A hunstik |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
MUS
| Antal knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Formål | Spil |
| Sensortype | Owl-Eye |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
ERGONOMISK
| Kabellængde | 1,8 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Brugervejledning | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


