Turtle Beach TBS-6305-02
Headset - kablet - 3 · Boom · Spilkonsol, transportabel elektronik, computer · ProSpecs-glaslettelsessystem
Sammenlign priser på Turtle Beach TBS-6305-02 fra 277,00 kr. kr. til 477,00 kr. kr. fra 5 forhandler(e).
277,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 277,00 kr. · 5 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Yderligere funktioner | Forstærker |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, stof |
| Farve | Hvid |
| Pandebåndsmateriale | Skum, kunstlæder, metal |
| Lokalisering | Resten af verden |
| Producent | Turtle Beach |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Batteri | Forstærkerbatteri genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Turtle Beach-mærkat |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, følsomhedsvalg for mikrofon |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Lydeffekter | Bass-boost, DTS Headphone:X, Windows Sonic-surroundlyd |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Indbyggede dekodere | Dolby Atmos |
| Egenskaber | ProSpecs-glaslettelsessystem |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




