Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 46.1 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 144.2 mm |
| Dybde | 7 mm |
| Producent | Team Group |
DIVERSE
| Farvekategori | Hvid |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.25 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL38 (38-38-38-78) |
| Egenskaber | ASUS Aura Sync support, RGB-farvet LED-belysning, MSI Mystic Light RGB-support, ASRock Polychrome-support, BIOSTAR VIVID LED DJ support, 120° vinkel RGB-belysningseffekter, Gigabyte RGB Fusion 2.0 support, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), indbygget Power Management IC (PMIC), styrkende PMIC-køledesign, smart RGB IC controller, ikke bufferet |
| Hastighed | 6000 MHz (PC5-48000) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.81 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
