Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Team Group |
FUNKTIONER
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Hukommelsesur hastighed | 6000 MHz |
| Komponent til | PC |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding | 1.35 V |
| On-Die ECC | Ja |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Maksimal blænderåbning | 30 |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 16 GB |
| AMD udvidede profiler til overclocking (EXPO) | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 32 mm |
| Bredde | 133 mm |
| Dybde | 7 mm |
TEKNISKE-DETALJER
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
BæREDYGTIGHED
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
