Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Team Group |
FUNKTIONER
| Grænseflade | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Ja |
| Understøtter S.M.A.R.T. | Ja |
| Komponent til | PC/Laptop |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 2000000 t |
| Læsehastighed | 2100 MB/s |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Skrivehastighed | 1700 MB/s |
| SDD-kapacitet | 2 TB |
| NVMe version | 1.3 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 3,8 mm |
| Bredde | 22 mm |
| Vægt | 6 g |
| Dybde | 80 mm |
STRøMSTYRING
| Driftsspænding | 3,3 V |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Stød under drift | 1500 G |
| Driftsvibrationer | 20 G |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

