Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vært Tilslutning | Gigabit Ethernet |
| Maks. antal understøttet | 4 TB |
| Højde | 14.8 cm |
| Bredde | 6.26 cm |
| Vægt | 820 g () |
| Dybde | 19.63 cm |
| Totale lagringskapacitet | 4 TB |
| Enhedstype | NAS-server |
| Producent | Synology |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 1.65 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 7.85 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V |
| Strømenhed | Ekstern strømadapter |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 1 x USB 3.2 Gen 1 - Type A 1 x USB 3.2 Gen 1 - Type C |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, FCC, BSMI, RCM, EAC, UKCA, KC, VCCI |
| Medfølgende ledninger | 1 x RJ-45 kabel |
| Egenskaber | Strømgendannelse, privat deling, LED indikator |
| Inkluderet tilbehør | Strømkabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 (64-bit Version 19041) eller senere, Windows 11, Apple MacOS 12.3.1 eller nyere |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, 1GbE |
| Egenskaber | Enkelt fase, AI-drevet fotoorganisator |
PROCESSOR-/-HUKOMMELSE
| Antal installerede processorer | Realtek Semiconductor RTD1619B |
| RAM | 1 GB DDR4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




