Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maks. brugerhøjde | 165 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
| Produkttype | Konsolspillestol - ergonomisk |
| Designet til | Stue, soveværelse, spillerum |
| Funktioner | Foldbar |
| Producent | Subsonic |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Foldet - bredde: 38 cm dybde: 75 cm højde: 41 cm |
| Højde | 740 |
| Bredde | 400 |
| Vægt | 10000 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 44 cm |
| Højde ved forsendelse | 38 cm |
| Bredde ved forsendelse | 63 cm |
RYGSTøTTE
| Polstringsmateriale | Højdensitetsskum |
| Materiale | Syntetisk læder |
PLADS
| Polstringsmateriale | Højdensitetsskum |
| Bredde | 40 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
BASE
| Design | Ramme |
| Materiale | Træramme |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

