Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maks. brugerhøjde | 165 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
| Produkttype | Spillestol - ergonomisk |
| Designet til | Stue, soveværelse, spillerum |
| Funktioner | Foldbar, broderet logo |
| Producent | Subsonic |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Foldet - bredde: 38 cm dybde: 75 cm højde: 41 cm |
| Vægt | 10000 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 38 cm |
| Højde ved forsendelse | 44 cm |
| Bredde ved forsendelse | 63 cm |
PLADS
| Højde | 74 cm |
| Polstringsmateriale | Skum |
| Bredde | 40 cm |
| Funktioner | Polstret |
BASE
| Materiale | Træramme |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
