Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal armstøtter | 2 |
| Nakkestøtte | Ja |
| Materiale | Syntetisk læder, elastisk stof |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Spillestol - armstøtter - vippe - drejeled |
| Funktioner | Klasse 4 gasløft, åndbart stof, robust |
| Maks. belastningsvægt | 140 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Pakkeindhold | Installationsværktøj og materialer |
| Farve | Sort |
| Tilt-lås | Ja |
| Producent | Trust |
MåL-OG-VæGT
| Rygstøtte | Højde: 78 cm |
| Højde | 1280 |
| Bredde | 680 |
| Vægt | 15500 |
| Dybde | 690 |
RYGSTøTTE
| Højde | 78 cm |
| Polstringsmateriale | Højdensitetsskum |
| Materiale | Syntetisk læder, elastisk stof |
PLADS
| Justerbar højde | Ja |
| Polstringsmateriale | Højdensitetsskum |
| Bredde | 54 cm |
| Materiale | Elastisk stof, syntetisk læder |
| Dybde | 52 cm |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Nylon |
| Styrehjul | 5 |
| Farve | Sort |
ARMLæN
| Form | L-formet |
| Funktioner | Flip-op, polstret |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


