Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal armstøtter | 2 |
| Maks. brugerhøjde | 190 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Spillestol - ergonomisk - armstøtter - vippe - drejeled |
| Funktioner | Klasse 3 gasløft, op til 135° vipning |
| Maks. belastningsvægt | 125 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Producent | Subsonic |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 1230 |
| Vægt | 14500 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 52 cm |
| Højde ved forsendelse | 28 cm |
| Bredde ved forsendelse | 79 cm |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Højde | 79 cm |
| Polstringsmateriale | Skum |
| Bredde | 45 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 10 cm |
| Højde | 46 cm - 56 cm |
| Polstringsmateriale | Skum |
| Bredde | 49 cm |
| Materiale | Syntetisk læder |
| Dybde | 53 cm |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Metal |
| Styrehjul | 5 |
ARMLæN
| Højdejusteringsinterval | 8 cm |
| Højde | 66 cm - 76 cm |
| Justerbare armlæn | Ja |
| Form | T-formet |
| Funktioner | 2D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

