Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | SteelSeries |
MIKROFON
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Produkttype | Headset |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Betjeningstaster | Slå lyden fra, Volume +, Volume - |
| Kontroltype | Knapper, Dreje |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
BATTERI
| Hurtig opladning | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 60 t |
| Hurtig opladningstid | 15 min. |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
HøRETELEFONER
| Magnet-type | Neodym |
| Impedens | 36 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 22000 Hz |
| Driverenhed | 4 cm |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 93 dB |
| klirfaktor (THD) | 1% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


