
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface |
| Digital Afspiller | MP3, WAV, AAC, AMR, M4A, OGG, 3GA, AWB, OGA |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Find telefon-funktion, VO2 max, automatisk motionsgenkendelse, personificeret træning |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 6.0 (Marshmallow) eller senere |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-R895F |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, trin taget, blodoxygen-mætning, kropssammensætning, ECG, REM-faser |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, barometer, gyro sensor, gangsensor, bioimpedanssensor, elektromagnetisk kompas, optisk hjertesensor, elektrisk hjertesensor |
| Producent | SM-R895F |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 455 |
| Bredde | 455 |
| Vægt | 52 |
| Dybde | 110 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | MIL-STD 810G, IP68 |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Stainless steel |
| Beskyttelse | Vandtæt |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.501 W/kg (head) 1.458 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Trådløs opladningsdok |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 361 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC, Wireless PowerShare |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 40 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 16 GB |
| Brugerhukommelse | 7.6 GB |
RAM
| Størrelse | 1.5 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuioplysninger | Sort |
| Etuistørrelse | 46 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, roterende kant, trykknapper |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
REM
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Sort |
| Navn | Rillesportsbånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.4" |
| Farvedybde | 24-bit (16, 7 million farver) |
| Opløsning | 450 x 450 pixels |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass DX (ridseresistent glas) |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Formatforhold | Full circle |
| Pixeltæthed | 330 ppi |
CPU
| Type | Exynos W920 |
| Clock-frekvens | 1.18 GHz |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
