Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 167.8 g |
| Farve | Bone seafoam |
| Producent | Skullcandy |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | 2 x hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Næste/foregående nummer, afspil/pause, afvis opkald, stemmeassistent, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Maks. lydtryk | 113 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Lydeffekter | Skullcandy Supreme Sound |
| Følsomhed | +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
