Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 54.8 g |
| Funktioner | Multipoint Pairing |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Run Time detaljer | Løbende høring (med inkluderet opladningsetui): op til 34 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55 |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, 3 par geleørespidser (S, M, L) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Clear Voice |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Stay Aware Mode |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 3% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
