Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 228 g |
| Farve | Mod-hvid |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 22 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering TIL): op til 22 timer Løbende playback (støjannullering FRA): op til 30 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Part 15, Directive 2014/53/EU |
| Udstyr inkluderet | Rejsetaske, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Strøm tændt/slukket, volumenkontrol, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, partilstand, stemmeassistent, ANC til/fra, ANC/omgivelse |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Egenskaber | Indbygget Tile Tracker |
| Følsomhed | 99.63 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


