Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 9 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 14.5 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Støvresistent, svedresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 54.8 g |
| Dybde | 3.3 cm |
| Ørepudemateriale | Silikone |
| Funktioner | Trådløs autoparring, Feltfindingsteknologi, Multipoint Pairing, LED-indikator |
| Farve | Blå, lysegrå |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Android tablet |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 34 time(r) |
| Batteri | Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende høring (med inkluderet opladningsetui): op til 34 timer Løbende høring: op til 7 timer Løbende høring (med 10 min opladning): op til 2 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55 |
| Udstyr inkluderet | Ørepropper sæt, 2 hørepropper, opladningsetui, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig - 10 cm |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, spring nummer over, opkald |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Stay Aware Mode |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 95 dB |
| Blænder | 6 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
