Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 8.2 cm |
| Bredde | 4.9 cm |
| Lydsupport | Ja: indbygget omni-retningsmikrofoner |
| Vægt | 98 g |
| Dybde | 4.5 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | RAPOO |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, EN 62479:2010, RoHS 2011/65/EU, EN 300 328 V2.1.1, EN 301 489-3 V2.1.1, EN 300 440 V2.1.1, RED 2014/53/EU, EN 301 489-1 V2.2.0, EN 50663:2017, EN 301 489-17 V3.2.0, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013 |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - integreret |
| Udstyr inkluderet | Monitorclip til fladskærm |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Google Chrome OS, Android 5.0 or later, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
KAMERA
| Type | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Egenskaber | Støjannullering, 80° synsfelt, autolyskorrektion |
| Digital videoformat | MJPEG |
| Video Modes | 720p |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Fokusindstilling | Automatisk |
PANORERING
| Område (grad) | 360 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
