Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Nedis |
MIKROFON
| Indbygget mikrofon | Ja |
PRæSTATION
| Opløsning ved indfangningshastighed | 2592x1944@30fps |
| Plug and play | Ja |
| Maksimal videoopløsning | 2592 x 1944 pixel |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Privatlivskamera | Ja |
| Autofokus | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
| Megapixel | 5 MP |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 33 mm |
| Bredde | 115 mm |
| Vægt | 72 g |
| Dybde | 80 mm |
DESIGN
| Kabellængde | 1,5 m |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Monteringstype | Klip |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 75° |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Produktfarve | Sort |
EMBALLERINGSDATA
| Antal | 1 |
| Pakketype | Kasse |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
SOFTWARE
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

