Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Obsbot |
PRæSTATION
| Plug and play | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
NETVæRK
| Ethernet LAN | Ingen |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 27,2 mm |
| Bredde | 90, 5 mm |
| Vægt | 78 g |
| Dybde | 55, 5 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 0 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 0 |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofonindgang | Ingen |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
