Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.95 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Hængekasse |
| Yderligere funktioner | Smart Touch Control |
| Bredde | 7 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 42 g |
| Dybde | 2.65 cm |
| Funktioner | Trådløs autoparring |
| Farve | Sort og guld |
| Producent | OTL |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Standby Tid | 180 time(r) |
| Kapacitet | 30 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 6 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-opladerkabel, opladningsbase (350 mAh), 2 par silikoneørespidser (small, large) |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, afspil/pause, spring nummer over |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 2.4 - 2.48GHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

