Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 162.9 mm |
| Bredde | 75.6 mm |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 191 g |
| Dækfarve | Mega blå |
| Dybde | 8.1 mm |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | OnePlus |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 256 GB |
| Hukommelsesinterface | UFS 2.2 |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSD, microSDHC, microSDXC - op til 2 TB |
| RAM | LPDDR4X SDRAM - 8 GB + op til 8 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5110 mAh |
| Hurtigopladningsteknologi | SuperVOOC Flash Charge technology |
| Run Time detaljer | Afspilning (YouTube): op til 18.6 timer Aktivt onlinebrug (Instagram): op til 20.4 timer Gaming (PUBG): op til 9.4 timer Blandet brug: op til 50.4 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 8, Bånd 19 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, n12, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.1, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, NFC |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 800, 900, 800 |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, FDD-LTE, TDD-LTE |
FRONTKAMERA
| Lyskilde | Displayblitz |
| Special Effects | Ansigtsretouchering |
| Sensoropløsning | 16 Megapixel |
| Videoopløsninger | 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Kameratilstande | Filter-tilstand, Nightscape-optagelsestilstand, Pano-tilstand, stående tilstand, tidsforkortet tilstand |
| Fokusjustering | Fikseret fokus |
| Objektivblænder | F/2.4 |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | OxygenOS 14.0 (baseret på Android 14) |
| Navigation | GPS, BDS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| SIM-kortkonfigurationsdetaljer | Nano SIM + nano SIM/microSD |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.67" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Egenskaber | 480 Hz puls-bredde modulation, 100 % sRGB, Bredt farvedisplay (P3), Øjekomforttilstand, Skærmfarvetilstand, Farvetemperaturjustering, autojusterende lysstyrke, Mørk tilstand, manuel lysstyrke, Aqua Touch |
| Teknologi | AMOLED |
| Formatforhold | 20:09 |
| Maks. lysstyrke | 2100 cd/m² |
| Display opløsning | 2400 x 1080 pixels |
| Pixeltæthed | 394 ppi |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Tidsforkortet tilstand, Dual-View Video, Nat, Pro-tilstand, Panoramatilstand, Portræt, Hi-Res-tilstand, Tekstscanner |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensornavn | Sony LYT-600 sensor |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Digitalt zoom | 10x |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Fokuslængde ækvivalent med 35 mm kamera | 25mm |
| Objektivkonstruktion | 5-element |
| Videoopløsninger | 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 120 fps |
| Funktioner | Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Electronic Image Stabilizer (EIS), Continuous Auto Focus (CAF) |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Lyskilde | Dobbelt LED blitz |
| Sensorstørrelse | 1/1.95" |
| Pixelstørrelse | 0.8 μm |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | AAC, apt-X, apt-X HD, LDAC, MP3, APE (Monkey's Audio), AMR, WAV, MID, OGG, FLAC, WMA |
| Supported Digital Video Standards | AVI, 3GP, MPEG-4, WMV, MKV, MOV, ASF, FLV |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen, fingeraftrykslæser (under display) |
| Sensorere | Geomagnetisk sensor, proximity sensor, accelerationsmåler, tyngdekraftssensor, gyroskop, pedometer |
| Sikkerhedsteknologi | Face Unlock |
| Ekstra egenskaber | Battery Health Engine, MIMO-teknologi, Gesture Controls, dobbelte stereohøjttalere, Noise Cancellation-teknologi, 300% Ultra Volumen Tilstand, OTG Reverse Charge, 360° antenne |
GRAFIKSYSTEM
| Grafikaccelerator | Qualcomm ADRENO 619 |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.4 |
| Sensoropløsning | 2 Megapixel |
| Funktioner | Dybdekamera |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
