Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 162.6 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Materiale | Fly-kvailtet aluminium, glas |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 199.5 g |
| Dækfarve | Oasis green |
| Dybde | 7.99 mm |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | OnePlus |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 256 GB |
| Hukommelsesinterface | UFS 4.0 |
| RAM | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
BATTERI
| Kapacitet | 5500 mAh |
| Genopladningstid | 28 min |
| Hurtigopladningsteknologi | SuperVOOC Flash Charge technology |
| Run Time detaljer | Afspilning (YouTube): op til 17 timer Navigation (GPS): op til 11.5 timer Gaming (Call of Duty: Mobile): op til 10.6 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 8, Bånd 19 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, n12, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4, NFC |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 800, 900, 800 |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, FDD-LTE, TDD-LTE |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Portræt, Nat, Movie Mode, tidsforkortet tilstand, Dual-View Video |
| Fokusjustering | Fikseret fokus |
| Objektivblænder | F/2.4 |
| Sensoropløsning | 16 Megapixel |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | OxygenOS 14.1 (based on Android 14) |
| Navigation | GNSS, BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Forbedringsteknologi | UltraHDR, ProXDR |
| Teknologi | AMOLED |
| Display opløsning | 2772 x 1240 pixels |
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.74" |
| Displayformat | 1.5K |
| Farvedybde | 1, 07 milliarder farver |
| Egenskaber | Up to 2160 Hz pulse-width modulation, 100 % sRGB, Bredt farvedisplay (P3), Øjekomforttilstand, Skærmfarvetilstand, Farvetemperaturjustering, Bedtime mode, Mørk tilstand, manuel lysstyrke, autojusterende lysstyrke, Aqua Touch |
| HDR | Ja |
| Formatforhold | 20.1:9 |
| Maks. lysstyrke | 2150 cd/m² |
| Pixeltæthed | 450 ppi |
HOVEDKAMERA
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Digitalt zoom | 20x |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Fokuslængde ækvivalent med 35 mm kamera | 25mm |
| Objektivkonstruktion | 5-element |
| Videoopløsninger | 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 60 fps, Super slow motion-video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Super slow motion-video 1280 x 720 (720p) ved 240 fps |
| Funktioner | Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Electronic Image Stabilizer (EIS), Continuous Auto Focus (CAF), Google Lens |
| Specielle effekter | HDR, AI Best Face, AI Clear Face, AI Eraser, AI Smart Cutout |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Lyskilde | Dobbelt LED blitz |
| Sensorstørrelse | 1/1.95" |
| Kameratilstande | Tidsforkortet tilstand, Dual-View Video, Movie Mode, Slow motion-tilstand, Portræt, Nat, Pro-tilstand, Lang eksponeringstilstand, Pano-tilstand, Tekstscanner, Hi-Res-tilstand |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensornavn | Sony LYTIA sensor |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | AAC, apt-X HD, LDAC, SBC, LHDC, MP3, AMR, APE (Monkey's Audio), OGG, WAV, MIDI |
| Supported Digital Video Standards | MPEG-4, 3GPP, MKV, MOV, HEVC, AVC, VP9 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen, fingeraftrykslæser (under display) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, digitalkompas, gyroskop, lyssensor for omgivelser, proximity sensor, gangsensor |
| Sikkerhedsteknologi | Face Unlock |
| Ekstra egenskaber | RAM-Vita, Battery Health Engine, MIMO-teknologi, infrarød fjernstyring, Gesture Controls, Alert Slider, dobbelte stereohøjttalere, Noise Cancellation-teknologi, 4 år med OS-opdateringer, 6 års Security Updates, multitasking, ROM-Vita, CPU-Vita, AI Audio Summary |
GRAFIKSYSTEM
| Grafikaccelerator | Qualcomm ADRENO 732 |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Synsfelt (FoV) | 112 grad(er) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
