Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lexar |
FUNKTIONER
| Grænseflade | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Tilfældig skrivning (4KB) | 600000 IOPS |
| TBW bedømmelse | 600 |
| Komponent til | PC |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 1500000 t |
| Læsehastighed | 7000 MB/s |
| Hukommelsestype | 3D TLC NAND |
| M.2 SSD størrelse | 2280 (22 x 80 mm) |
| Skrivehastighed | 6000 MB/s |
| SDD-kapacitet | 1 TB |
| Tilfældig læsning (4KB) | 800000 IOPS |
| NVMe version | 1.4 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 2,45 mm |
| Bredde | 80 mm |
| Vægt | 6 g |
| Dybde | 22 mm |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Stød under drift | 1500 G |
| Vibrationsmodstand | 20 G |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

