Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lexar |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 256 GB |
| Skrivehastighed | 150 MB/s |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Programpræstationsklasse | A2 |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Læsehastighed | 205 MB/s |
| Videohastighedsklasse | V30 |
FUNKTIONER
| Produktfarve | Sølv, Sort |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 1 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 11 mm |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

