Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 7.9 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 43.3 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Producent | Lexar |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | JEDEC |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL32 (32-38-38-76) |
| Egenskaber | Aluminium varme spreder, ASUS Aura Sync support, RGB-farvet LED-belysning, MSI Mystic Light RGB-support, ASRock Polychrome-support, Lexar RGB Sync support, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), indbygget Power Management IC (PMIC), brugerdefinerbar RGB-belysning, AMD EXPO |
| Hastighed | 6400 MHz (PC5-51200) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.