Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Kapacitet | 17179869184 |
| Bredde | 69.6 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Lokalisering | Global |
| Producent | Lexar |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.1 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL46 (46-45-45-90) |
| Hastighed | 5600 MHz (PC5-44800) |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


