Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Højde | 1.73 cm |
| Kapacitet | 536870912000 |
| Bredde | 6.69 cm |
| Egenskaber | Stødsikret, robust |
| Vægt | 114 g |
| Dybde | 10.53 cm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Producent | LaCie |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, IP54, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3 |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - ekstern |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Adobe Creative Cloud (1 måneds medlemskab), LaCie Toolkit |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | USB 3.2 Gen 2x2 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.25 cm |
| Bredde ved forsendelse | 9.15 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


