Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Kioxia |
HUKOMMELSE
| Kapacitet | 256 GB |
| Skrivehastighed | 50 MB/s |
| Flashkort type | SDXC |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Understøttede filsystemer | FAT32, exFAT |
| UHS hastighedsklasse | Class 3 (U3) |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Videohastighedsklasse | V30 |
FUNKTIONER
| Kontakt til skrivebeskyttelse | Ja |
| Produktfarve | Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Beskyttelse mod elektrostatisk udladning (ESD), Beskyttelse mod overophedning, Røntgenbestandig |
ANDRE-FUNKTIONER
| Compliance-certifikater | RoHS |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 2,1 mm |
| Bredde | 24 mm |
| Vægt | 2 g |
| Dybde | 32 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 85 °C |
BæREDYGTIGHED
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

