Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PCI Express 5.0 (NVMe) |
| Højde | 9.5 mm |
| Kapacitet | 4123168604160 |
| Bredde | 33.75 mm |
| Egenskaber | BiCS5-blitz, Power Loss Protection (PLP), Ende-til-ende databeskyttelse, NVMe 2.0 |
| Vægt | 75 g |
| NAND Flashhukommelses-type | Tredobbelt-niveau celle (TLC) |
| Model | E1.S 9.5mm |
| Dybde | 118.75 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | Kioxia |
EFFEKT
| Strømforbrug | 20 Watt (aktiv) 5 Watt (klar) |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Kompatibel bås | E1.S 9.5mm |
| Interface | 1 x PCI Express 5.0 x4 (NVMe) |
PRæSTATION
| Drevklasse | Data Center, Enterprise |
| 4KB Random Write | 180000 IOPS |
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 1 |
| 4KB Random Read | 1650000 IOPS |
| Intern datahastighed | 7200 MBps (læs) / 4800 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 2,000,000 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
