Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Kioxia |
| Varenummer | 2863909 |
| Model | microSDHC UHS-I Memory Card |
| Ean | 4582563850804 |
| Til producentens hjemmeside | personal.kioxia.com/en-emea/micro-sd/exc... |
| Produktbeskrivelse | KIOXIA EXCERIA - flashhukommelseskort - 32 GB - microSDHC UHS-I |
| Hastighed | UHS-I U1 / Class10 |
| Lagerkapacitet | 32 GB |
| Produkttype | Flashhukommelseskort |
MåL-OG-VæGT
| Tykkelse | 1 mm |
| Bredde | 110 |
| Vægt | 0.3 |
| Dybde | 150 |
HUKOMMELSE
| Hastighedsklasse | UHS-I U1 / Class10 |
| Egenskaber | Stødsikker, beskyttet mod elektrostatisk afladning (ESD), røntgensikker, IPX7 beskyttelse |
| Model | microSDHC UHS-I Memory Card |
| Læse Rate | Op til 100 MB/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

